Czy to coś niepokojącego? Dźwięk przy chęci odpalenia.

Czy to coś niepokojącego? Dźwięk przy chęci odpalenia.

Postautor: xDAROx » 19 maja 2017, 21:24

Tworzę nowy temat, gdyż nie odpowiada mi Waszym tematom o halasujacym rozruszniku. Chodzi mi o to, że jak przekrece kluczyk, wcisne czerwony guzik zapłonu, słyszę jakiś dziwny dzwiek przez kilka sekund (jakby coś się ładowalo, tak trzeszczy), jeszcze przed tym jak zaczynam kręcić starterem. To coś niepokojącego? Może ktoś tak miał/ma? Pozdro!
xDAROx

składka: 2017

Re: Czy to coś niepokojącego? Dźwięk przy chęci odpalenia.

Postautor: lukaso » 20 maja 2017, 08:02

xDAROx pisze:Tworzę nowy temat, gdyż nie odpowiada mi Waszym tematom o halasujacym rozruszniku. Chodzi mi o to, że jak przekrece kluczyk, wcisne czerwony guzik zapłonu, słyszę jakiś dziwny dzwiek przez kilka sekund (jakby coś się ładowalo, tak trzeszczy), jeszcze przed tym jak zaczynam kręcić starterem. To coś niepokojącego? Może ktoś tak miał/ma? Pozdro!

Kolego pompa paliwa to tylko pompa bo Prawdziwy pies ma pompe
wszystko git tak ma być.
      Post ten wyraza opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on byc wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym
      nastepujacym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów, bez podawania przyczyny.
lukaso

składka: 2016

Wróć do Tematy ogólne i eksploatacyjne