Urwane sruby od rozrusznika dlaczego??? Ktos zna przyczyne?

Urwane sruby od rozrusznika dlaczego??? Ktos zna przyczyne?

Postautor: kzyz » 09 sie 2017, 19:22

Zajechalem pod bank wszystko ok. Wracam odpalam pierwszy raz zakrecil pyrknol ale nie odpalil krece drugi raz a rozrusznik na sucho chodzi no i sruby urwane. Wymienic na nowe nie problem jednak zastanawiam sie dlaczego tak sie stalo dodam iz sruby nie byly luzne bo kawalki co zostaly siedza solidnie. Do tego jestem pewny ze pekly obydwie na raz bo zadna nie jest przyrdzewiala. Sprzegielko rozrusznika tez mam w super stanie bo zadnych stukow przy odpalaniu nie slychac. Licze na pomoc panowie
kzyz

Re: Urwane sruby od rozrusznika dlaczego??? Ktos zna przyczy

Postautor: kzyz » 09 sie 2017, 19:28

Jeszcze foty podsylam. Kawalek przystawki mi sie wylupal szukac nowej czy wkladac to?
kzyz

Postautor: lukaso » 10 sie 2017, 11:19

kzyz pisze:Zajechalem pod bank wszystko ok. Wracam odpalam pierwszy raz zakrecil pyrknol ale nie odpalil krece drugi raz a rozrusznik na sucho chodzi no i sruby urwane. Wymienic na nowe nie problem jednak zastanawiam sie dlaczego tak sie stalo dodam iz sruby nie byly luzne bo kawalki co zostaly siedza solidnie. Do tego jestem pewny ze pekly obydwie na raz bo zadna nie jest przyrdzewiala. Sprzegielko rozrusznika tez mam w super stanie bo zadnych stukow przy odpalaniu nie slychac. Licze na pomoc panowie

Nie ma uja były luźne u mnie też kiedyś zauważyłem przy odpalaniu że rozrusznik się lekko obruszył dokręciłem szpilki i wszystko ok .
      Post ten wyraza opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on byc wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym
      nastepujacym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów, bez podawania przyczyny.
lukaso

składka: 2018

Postautor: Eustachy » 12 sie 2017, 07:54

Zgadzam się z kolegą lukaso.

Mam jeszcze jedno pytanie, polskie literki aż tak bardzo bolą?
dream big,
work hard,
stay humble.
Awatar użytkownika
Eustachy

składka: 2015

Postautor: kzyz » 13 sie 2017, 09:06

Bola bardzo zwlaszcza jak sie z telefonu pisze. Wszystkich przepoprawnych gryzipiorkow za moja polszczyzne przepraszam
kzyz

Wróć do Tematy ogólne i eksploatacyjne