Perszing

Każdy może tu założyć swój temat i wrzucać zdjęcia.

Re: Perszing

Postautor: Eustachy » 28 gru 2014, 21:47

Sylwek7 a ja powiem tak... dostałem w prezencie, wsadze i przetestuje. Nie spodoba mi sie? to wsadze starą żarówe i tyle. Potraktuj to jako eksperyment
dream big,
work hard,
stay humble.
Awatar użytkownika
Eustachy

składka: 2015

Postautor: Baro » 29 gru 2014, 14:47

Człowiek uczy się na własnych błędach i jak nikt nie spróbuje nie będzie wiedział nikt jak to działa i czy jest to przydatne więc ja popieram eksperymenty:D (i po to mamy forum aby uczyć się też na błędach innych;p)
Baro

Postautor: Sylwek7 » 29 gru 2014, 19:50

Jak darowane to wiadomo

Dokładnei tak samo bym zdrobił ;)
Sylwek7

składka: 2012

Postautor: Eustachy » 16 sty 2015, 16:30

Dobra, kończymy zime Panowie... wiosna mnie nieco zaskoczyła i nie wymieniłem jeszcze lusterek na takie z kierunkami... :roll: i nie uzbierałem na przeróbke wydechód a o nowym kasku Bandita nie wspomnę no ale koniec narzekania, w końcu za pare godzin otwieram sezon :!:
A dzisiaj Perszing wygląda o tak...
Obrazek
Obrazek
manetki bestona, zostały mi jeszcze z bobra :) osobiście bardzo je lubie. Obydowy przycisków jednak będe malował... ;)

Jeśli chodzi o zagadkową żarówke led... wygląda ona o tak w psim oku
Obrazek
od zada strony yyy tzn od strony zegarów... wszystko ładnie :) było troche zabawy z przykręceniem lampy ze względu na większą ilość elementów do upchnięcia tam ale dałem rade :)
Obrazek
a tutaj opcja wypalamy oczy czyli drogowe czy jak kto woli długie
Obrazek

tyle na już :) wieczorem mam nadzieje wrzucę relacje z testowania żarówy :roll:
dream big,
work hard,
stay humble.
Awatar użytkownika
Eustachy

Postautor: krzemień » 16 sty 2015, 17:29

Kurde ładny ten Twój motur
V2 Power
Awatar użytkownika
krzemień

składka: 2018

Postautor: Eustachy » 16 sty 2015, 19:51

Dziękuje Krzemieniu, btw zaraz puszczam coś na 2015 ;)

Tak więc jak obiecałem pojechałem na testy... Kurna ja nie wiem jak to jest, pierwsze 10km w tym roku i już Pani Sarna postanowiła wymusić pierwszeństwo i to w zakręcie :roll: ja nie wiem kto im daje prawo jazdy na te kopyta, wprowadzili by jakieś ograniczenia wiekowe dla nich czy co... :lol: :lol:
no ale do rzeczy... otóż na dzień dobry musiałem sporo podnieść wysokość światła ale potem... niech stanie sie jasność. Zrobiłem zdjęcia i filmik, to drugie niestety wyszło gorzej niż słabo zdjęcia natomiast oceńcie sami, tylko krótkie/długie bez zestawienia na klasyczne H4. Według mnie jest ogień 8-) Postawiłem Ojca w samochodzie żeby ocenił stopień oślepiania w nocy, a że jest bardzo upierdliwy i to ocena myślę że jest wiarygodna i wyrok zapadł że jestem nie winny yy tzn że nie oślepiam ;) Zobaczymy jak to będzie działało na dłuższą mete, tak na szybko jestem pod sporym wrażeniem.
Obrazek
na krótko
Obrazek
i na długo,
światło jest szerokie i ładnie oświetla, co zauważyłem to jeszcze mimo ustawienia wyżej dalej świeci pod koło troche, ale to już raczej problem nie jest ;)
dream big,
work hard,
stay humble.
Awatar użytkownika
Eustachy

Postautor: Baro » 16 sty 2015, 22:55

co do przycisków to ja takich potrzebuje haha a ja mam srebrne jakbyś chciał dokonać wymiany to jetem otwarty na propozycję ale nie naciskam 8-)
Baro

Postautor: Eustachy » 16 sty 2015, 22:59

Baro ale ja też miałem srebrne i okleiłem folią ;) Ale nie podoba mi sie to jednak aż tak bardzo :P więc trzeba malować
dream big,
work hard,
stay humble.
Awatar użytkownika
Eustachy

Postautor: Baro » 17 sty 2015, 00:35

właśnie tak mi coś świtało jak wrzucałeś foty ale nie bylem pewien;p a nie myślałeś o wymianie całości?
Baro

Postautor: Eustachy » 17 sty 2015, 11:20

Ale po co wymieniać całe skoro te działają tylko estetycznie niedomagają? :) Musze wymyślić tylko jak je rozebrać tak żeby dało sie je potem poskładać :lol: i pomaluje sobie na ładny czarny macik :) No chyba że widziałeś gdzieś same obudowy w czarnym kolorze za jakieś absurdalne pieniążki.

Btw. Dogadałem się wczoraj z Panem Edkiem i w tygodniu wysyłam moje ruły do Niego celem uwolnienia ducha litrowej V'ki :) Mam już też koncepcje z czego i jak zrobić airboxa na dwa filtry wyciągane na boki silnika. Myśle docelowo coś takiego zmotać jak tutaj na filmiku https://www.youtube.com/watch?v=5bpN5nzl0YU , nie wiem jaki będzie czas realizacji tego ale już powolutku o tym myśle :)
dream big,
work hard,
stay humble.
Awatar użytkownika
Eustachy

PoprzedniaNastępna

Wróć do GALERIE FOTO