buldożer Ełk

Każdy może tu założyć swój temat i wrzucać zdjęcia.

Re: buldożer Ełk

Postautor: xsawez » 12 kwie 2016, 19:03

Dołączam sie do wypowiedzi Morisa. Dodam że nie wszystko podoba mi się w 100 %, ale każdy ma swój gust i doceniam nakład pracy włożony w projekt. Ci co tego nie doceniają pewnie nic sami nigdy nie zrobili. Mowa tu o własnej pracy, a nie wyłożeniu kasy dla profesjonalnej firmy, bo to potrafi każda sierota posiadająca odpowiednio zasobny portwel. Takie negatywne komentarze miały by prawo bytu jeśli projekt zrobiłaby jakaś renomowana firma. Wtedy można by sie czepiać szczegółów, po za tym Skullmen zrobił moto dla siebie i wg własnych upodobań. Więc fakt że komuś sie moto nie podoba świadczy o tym że ma inny gust, a nie o tym że projekt jest do dupy. A niektórzy niech sie zastanowią co piszą, bo stwierdzenie "stracił to co najlepsze w bulldogu" jest bardzo niewymowne. Co jest najlepsze w bulldogu? Dla mnie np. fakt że moto jest nietypowe i czym bardziej nietypowe tym lepsze
Awatar użytkownika
xsawez

składka: 2016

Postautor: agent » 12 kwie 2016, 19:22

Drodzy forumowicze jeśli uwaźacie źe ktoś kto ma odmienne zdanie niź kol Skulmen i Luśka nie moźe go wyrazić na forum to źyczę wam powodzenia. "Kto nie skacze ten nie z nami " Wyźej wymienieni sami nakręcają negatywne emocje (fak ) a potem mają pretensje do całego świata .Proponuję wyluzować.Pozdro !
agent

Postautor: Budyn1986 » 12 kwie 2016, 20:31

Skullmen gdybyś pomalował wszystko na czarno byłoby prawie idealnie :D Czarna perła musi być jedna ;)
Fajnie ze motocykl skończony, wiem ile to kosztuje wysiłku, nie tylko fizycznego...
Chciałem zobaczyć go na żywo w Poznaniu, ale niestety kilka dni wcześniej auto mi się skasowało :roll:
Pzdr.
Live To Ride - Ride To Live
Awatar użytkownika
Budyn1986

składka: 2015

Postautor: skullmen » 13 kwie 2016, 18:23

Budyń twój jest jedyny :D dlatego kruka walnołem :) a spotkać się trzeba :D
Awatar użytkownika
skullmen

Postautor: xsawez » 13 kwie 2016, 20:08

agent pisze:Drodzy forumowicze jeśli uwaźacie źe ktoś kto ma odmienne zdanie niź kol Skulmen i Luśka nie moźe go wyrazić na forum to źyczę wam powodzenia. "Kto nie skacze ten nie z nami " Wyźej wymienieni sami nakręcają negatywne emocje (fak ) a potem mają pretensje do całego świata .Proponuję wyluzować.Pozdro !

Jak najbardziej każdy może wyrazić opinie, również te negatywne, ale róbmy to w konstruktywny sposób i miejmy na względzie nakład pracy jaki został włożony. Można napisać- niepodoba mi się to poniewarz... lub ja zamiast tak zrobił bym...
Niektóre wypowiedzi typu "brak smaku" czy bez gustu nie są oceną projektu tylko wyrażeniem tego czy skullmen trafił w wasz gust czy nie, a to raczej nie było jego zamierzeniem. Każdemu podoba sie coś innego, a to czy ktoś ma gust czy nie to zależy od punktu widzenia. Jak ktoś odstaje od większości wyglądem lub zachowaniem zarzuca mu sie że jest walnięty, nie ma gustu itp. Gdy Yamaha wypuściła pierwsze Bulldogi też sie nie wbili w rynek bo to było coś innego i jakoś małe zainteresowanie było. Produkcja trwała zaledwie 5 lat z jednym małym liftem, a teraz dużo osób jest zainteresowanych, bo sie gusta zmieniły.
Awatar użytkownika
xsawez

Postautor: wyspa40 » 13 kwie 2016, 21:07

Bulldog to bulldog i jaki by nie był zawsze spowoduje, że moje serducho szybciej zabije. Motor kolegi skullmena wywołuje różne reakcje - ale może to i dobrze, bo gdyby wszystko było takie same - byłoby nudne. Osobiście wiele mi się w nim podoba, lecz są rzeczy jak np. wydech, który z miejsca bym zmienił. Niemniej jednak należy się szacun za wkład pracy włożonej w projekt. Chętnie obejrzałbym ten motocykl na żywo - jest na pewno nietuzinkowy i wyróżnia się z tłumu. Dla mnie oczywiste jest, że każdy z nas ma swoją wizję idealnego bulldoga, lecz nie każdy ma odwagę, chęć i determinację ją realizować... ;)
wyspa40

składka: 2011

Postautor: OKR RIDER » 15 kwie 2016, 09:37

jakie poniosłeś koszta:
malowanie?
piaskowanie?
aerograf?
przód z R1?
OKR RIDER

składka: 2015

Postautor: skullmen » 15 kwie 2016, 19:26

Bulldog został rozebrany na części pierwsze, dostał wszystkie nowe łożyska , tuleje , śruby itp , kazdy element łącznie z przodem został wypiaskowany i pomalowany proszkowo i do pieca . na motocyklu nie ma grama szpachli a tył jest z oryginału tyle ze zwęzony i wyspawany i dopieszczony pilnikami i papierem śćiernym . dostał nową elektrykę oraz stacyjkę schowaną w.... :D nowe sprzegło dysze usunięte odcięcie zapłonu regulacje mycie gazników klocki , filtry płyny , uszczelki itp . cały osprzęt na kierowicy kierownica kierunki (tak ma ) doszła nowa kanapa robiona na zamówienie , aerograf wydechy może nie wyglądają ale ziemia od basu drży :) nowe podnóżki z crosa naprawde miłe w jeżdzie . Koszta tak na serio to przestałem liczyć przy 8 tys ale czy to ważne :)
Awatar użytkownika
skullmen

Postautor: Pysior » 17 kwie 2016, 20:08

ello
No jakaś tu burza nastąpiła "Jebneło Zjawiskiem" jak mawiał oswojony ksiądz z Gorlic (prawie jak stig) :)

skullmen rób swoje,ktoś pisze ze np. malowanie do bani, kiera z dupy a ave satan jest fajny, ktoś wyraża swoją opinie na temat twojego BT i tyle, a ty jako ty to inna bajka, i ciśnij to z wora to co się komu podoba czy nie podoba, tobie sie podoba i jest git.

Szacun za włożoną prace bo naprawde jej sporo
Awatar użytkownika
Pysior

składka: 2020

Postautor: krzemień » 18 kwie 2016, 11:11

Wielki szacun za tak wielki ogrom pracy.
Ładnie wygląda odsłonięte tylne koło.
Motocykl niepowtarzalny , a chyba o to głównie chodziło.

Gratulacje !
V2 Power
Awatar użytkownika
krzemień

składka: 2018

PoprzedniaNastępna

Wróć do GALERIE FOTO