Perłowy Pomarańcz z Zawiercia :)

Każdy może tu założyć swój temat i wrzucać zdjęcia.

Re: Perłowy Pomarańcz z Zawiercia :)

Postautor: ForestRun » 27 maja 2017, 00:35

Spoko :D
Podejdzie 15cm :) miałem nasadkę 10cm i była za krótka bym mógł nią swobodnie palcami przekręcić.
Jutro sprawdzenie luzow zaworowych i wymiana filtra powietrza.. :)

Obrazek
ForestRun

składka: 2017

Postautor: budda_22 » 27 maja 2017, 07:54

Najlepiej kluczem do świec. Jak kupowalem i bez problemu wymiana poszla tak to duzo kombinowa ia ;)
Awatar użytkownika
budda_22

Postautor: ForestRun » 28 maja 2017, 00:15

Właśnie kupiłem klucz do świec w castoramie, to kitu bo łamany.. Chciałbym zwykły prosty, powiedzmy dłuższą nasadkę z możliwością kręcenia normalnym kluczem..
W sumie to nie wiem czy podejdzie 15cm.. Nasadka 8cm wejdzie cała i brakuje ze 3 cm by ją palcami złapać swobodnie..
ForestRun

Postautor: ForestRun » 01 gru 2017, 20:41

No czeeeeść :)
Dawno mnie tu nie było... Brak czasu, trochę za granicą, ostatecznie na stałe w Polsce i możemy gdzieś się złapać na Bulldog party :)

Mój sprzęt śmiga jak ta lala, od zakupu nie wiem czy zrobiłem 2 tysiące kilometrów z braku czasu. W międzyczasie złapałem kapcia na przodzie, przy prędkości ok 160 km/h, udało się spokojnie i swobodnie wyhamować.

Psiak doczekał się paru modyfikacji a mianowicie:

- filtr k&n
- dolot od TDM850
- dysze główne 132,5 oraz wolnych obrotów 20, wywalone zostały ograniczniki na iglicach
- świece irydowe
- akumulator Varta Funstart
- parę innych pierdół typu przedłużki lusterek, oleje itp itd :)

Niestety zrobiłem tylko małą rundę po modyfikacji gdyż zima zaskoczyła kierowców :D Czuć różnicę, motocykl nie ma dziury w gazie, trochę lepiej przyspiesza. Jestem zadowolony :)
Odcina na 1 biegu jest gdzieś przy 70km/h, nie wiem jak było wcześniej ale zbiera się żwawiej.
Została synchronizacja gaźników i wymiana membran gdyż są bardzo twarde... No i guma tył oraz przewody hamulcowe w oplotach :)
Planuję także obszyć siedzenie, podnosząc próg na lędźwie.

Parę fotek z sezonowego wypadu do Krakowa:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ForestRun

Poprzednia

Wróć do GALERIE FOTO