Przywitanie

Tutaj się witamy...

Re: Przywitanie

Postautor: Tasak » 13 lut 2012, 15:28

Dzieki Teodor za checi ale wlasnie dostalem info, ze BT z Zukowa juz poszlo - wiec jechac nie ma po co - szukam wiec dalej...
Tasak

składka: 2012

Postautor: teodor2424 » 14 lut 2012, 00:32

No to faktycznie pech, bo właśnie jutro miałem tam pojechać. Szkoda że nie było okazji go obejrzeć.
Dziwi mnie fakt że do sprzedaży był wystawiony już od listopada a dopiero teraz się sprzedał, no ale tak też bywa, każda potwora znajdzie swojego amatora :)
Buldoofil
Obrazek
Awatar użytkownika
teodor2424

Postautor: Tasak » 16 lut 2012, 22:47

Szukam wiec nadal. Zgodnie z sugestiami zaczynam coraz bardziej zerkac w strone nieco drozszych. Czy ktos zna to moto: http://otomoto.pl/yamaha-bulldog-bt-1100-M3038169.html ? Co o nim sadzicie? Czy wersja po lifcie (a to juz takie jest) nie ma juz slynnych klopotow ze sprzegielkiem rozr.? (wiem z niewielkiego doswiadczenia, ze taki zakup zawsze wymaga jakiejs kwoty na serwis a moze jak sie nieco szarpne przy zakupie to zaoszczedze potem na takich wydatkach jak np. sprzegielko)
Tasak

Postautor: teodor2424 » 16 lut 2012, 23:16

W dobrym kierunku zmierzasz.
Ze sprzęgiełkiem to jest tak że chyba we wszystkich modelach miały one wadliwe ale przy rzeczywistym przebiegu 10kkm to bym się nie przejmował :)

ładna sztuka trochę drogawa, ale może warto się nią bardziej zainteresować, lepsze zdjęcia z obu stron by się przydały, no i oryginalnych lusterek nie ma tylko jakieś kwadraciaki :)
Ten pług tez niczego sobie chociaż jak by Grzegorz się nim przejechał to by pewnie go zmasakrował na pierwszych zakrętach :)
No i wydechy ma przerobione u Edzia a o to akurat bym był spokojny :)
Wart zainteresowania.
Buldoofil
Obrazek
Awatar użytkownika
teodor2424

Postautor: krzemień » 17 lut 2012, 10:36

Ładna sztuka.
Zbijaj na 14-15tyś pln i bierz :)

...a tak przy okazji piszmy o takich rzeczach w dziale kupie/sprzedam
V2 Power
Awatar użytkownika
krzemień

składka: 2017

Postautor: r!ddler » 17 lut 2012, 16:18

Bardzo ładna sztuka,gdybym miał wolne 15k to już by u mnie stała w garażu jako drugie moto (ehh sentyment pozostał :) ).Ten pług to akurat ładne cacko bo oryginalny Yamahy,niemal nie do zdobycia na rynku.
Oglądać,przejechać się i brać !Bulldogów w tym roczniku i z takim przebiegiem będzie już coraz mniej... :cry:
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu :")
Awatar użytkownika
r!ddler

Postautor: Tasak » 20 lut 2012, 00:32

Sprzedajacy od tego ostatniego z 2005r nieco obcesowy i trudno z negocjowaniem :(
Pojawilo sie za to cos takiego: http://otomoto.pl/yamaha-bulldog-M3045292.html Czy ktos z forum zna ten sprzet? (byl juz chyba dawniej wystawiany - jakos na jesien). Przebieg dziwnie maly (choc rocznik jak na BT dosc mlody). Moze ktos cos o nim moze powiedziec zanim wybiore sie budowlanym busem na wycieczke 400km ? (w jedna strone ;)
Tasak

Postautor: teodor2424 » 20 lut 2012, 19:07

Ja jednak byłbym bardziej zainteresowany tym modelem z obcesowym właścicielem, może uda się dogadać, bo jednak motór wygląda na perełkę ale to twoja decyzja.
CO do ostatniego to jak ja szukałem we wrześniu to też był na sprzedaż i jakoś nie przypadł mi do gustu :)
Buldoofil
Obrazek
Awatar użytkownika
teodor2424

Postautor: Tasak » 20 lut 2012, 21:33

No a ja wlasnie umowilem sie juz na ten sprzet: http://otomoto.pl/yamaha-bulldog-M3045292.html (odbior w ten week 25-26.02). Dostalem od Sprzedawcy sporo info i fotek na jego temat - wygladalo to przekonujaco (zwlaszcza faktura z poczatku sezonu 2011 z serwisu yamahy na polczynskiej w wawie - pelen przeglad i konkretny serwis calej eksploatacji (ok 2klz)). Bylo by super gdyby jakis delegat szacownego forum z okolic wawy zechcial pomoc lamerowi w ocenie moto przy odbiorze (obiecuje w zamian przyzwoity plyn do smarowania motocyklisty ;) Jesli by komus spasilo w ten week to sprobuje nawet pod to umowic dokladnie odbior sprzeta (tylko raczej nie w rannych godz. bo musze 400km pocisnac budowlanym blaszakiem). Mam go odebrac z: 05-850 Ożarów Mazowiecki Miejscowość: Szeligi ul.Witkowskiej 7
(mapka na www.hitplus.pl) No to jak tam towarzysze... pomozecie?
Tasak

Postautor: toni175 » 20 lut 2012, 22:17

sprawdź dokładnie przód motocykla- jest kilka szczegółów które wskazują na co najmniej wywrotkę parkingową.
poproś o zdjęcie bocznych osłon główki ramy i obejrzyj wszystko dokładnie.
sprawdź szczelność silnika na jego samym środku, na łączeniu połówek.
właściciel trochę upiększył moto w kilka drobiazgów, i jeden element bardzo mnie zdziwił - chromowany klakson. czy był on wymieniony, czy tylko chromowany tego nie wiem. ale wiem że jest to jedna z ostatnich rzeczy które poddałbym tuningowi optycznemu.
miejsce naklejek na zbiorniku sugeruje mi że był malowany.koniecznie to sprawdź. ciężarki kierownicy też wymienione.
na plus są stalowe przewody hamulcowe i to że motocykl jest raczej wychuchany(zadbany). Pozostaje mieć nadzieję że stan techniczny jest równie dobry.
Sprawdź przebieg motocykla z faktury,książki serwisowej,bo przebieg rażąco mały.
Nie ma sensu wchodzić w dyskusję z idotą, ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
toni175

składka: 2016

PoprzedniaNastępna

Wróć do Powitalnia