Cześć

Tutaj się witamy...

Cześć

Postautor: TomasVFR » 18 lip 2018, 22:45

Witajcie,
jako nowy na forum pragnę się przywitać . Mieszkam w Zegrzu nad Zalewem Zegrzyńskim. Szukam Bulldoga, bo rozstałem się z VFR800 vtec '02, wcześniej z NTV650revere i tak już zostało że V to jest to czego szukam ;) . Miałem tez CBR F2 z '92 i gs500, od którego zaczynałem, lecz nic tak mnie nie porywa jak jazda , wibracje i dźwięk V-ki. Może z pomocą obecnych tu kolegów i koleżanek uda mi się powrócić do motocyklizmu ;) Może ktoś ma do sprzedania bądź wie o egzemplarzu wartym uwagi, który może polecić? Mam nadzieje ze już niedługo dołączę do szacownego grona posiadaczy tych oryginalnych maszyn:D. Długo w głowie siedział mi plan na MG Brevę 1100 albo 1200sport jednak po weryfikacji możliwych usterek stwierdziłem ze choć piękny to jednak szukam też motocykla, na którym mogę polegać pod warunkiem dobrego utrzymania oczywiście, i którym mógłbym ruszyć w jakąś trasę po PL , bądź za niedaleką granicę. Lewa w górę! pozdrawiam
TomasVFR

Re: Cześć

Postautor: archcraft » 19 lip 2018, 10:08

Cześć,
Pod poniższym linkiem możesz podejrzeć mojego

viewtopic.php?f=8&t=8396

zmienił się przebieg, teraz ma nawinięte 80 tysi, a śmiga lepiej niż salonowy :D

wiem, 98% motocykli w ogłoszeniach bez względu na wiek ma 30 tysięcy przebiegu :lol:
archcraft

składka: 2016

Postautor: TomasVFR » 27 lip 2018, 10:38

Świetna! przebieg co prawda spory, ale z drugiej strony lepiej tak niż tak jak w większości ofert- dziwnym trafem wszystkie maja bez względu na wiek po 30-40K i nawet nikt się z tym nie kryje.. Widzę jednak ze link już nieaktualny= udało się sprzedać motocykl? Ja szukam dalej, ale ta Twoja po lifcie i w malowaniu jaki mi się podoba :) . Niedługo ruszam na urlop, ale po nim postaram się ogarnąć temat, jak nie- czekam do końca sezonu.. może ktoś zapragnie przesiadki i będzie chciał sprzedać swoja psinę. Pozdrawiam.
TomasVFR

Postautor: archcraft » 27 lip 2018, 10:58

ten kolejny link z oto.. jeszcze działa z fotkami, mogę podesłać więcej zdjęć(jak podasz namiar na priv)
nie wystawiałem go znów na oto..., wydaje mi się że na forum wystarczy,
jak się spodoba zapraszam ;)
archcraft

składka: 2016

Postautor: TomasVFR » 11 sie 2018, 23:24

Hej, bardzo dziękuje- rozważam, mimo że mam do Ciebie kawałek drogi- czy oferta nadal aktualna?
TomasVFR

Wróć do Powitalnia