Serwis

Opinie dobre i złe o znanych nam serwisach, mechanikach itp.
Można się reklamować !

Serwis

Postautor: Grzegorzkrak » 10 sie 2016, 18:36

Witajcie forumowicze , od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Bulldoga z 2004 i szukam dobrego servisu w Krakowie lub okolicy (wymiana oleju przegląd skrzyni i takie tam pierdoły )więc jeśli może coś polecić nie drogiego i dobrego będę wdzięczny.
Grzegorzkrak

Re: Serwis

Postautor: Pandik » 11 sie 2016, 14:21

Cześć, olej wymień sam. Robota na jedno piwo :) Biegi ci wylatują czy co?
Awatar użytkownika
Pandik

składka: 2016

Postautor: Grzegorzkrak » 13 sie 2016, 20:54

Cześć; chętnie bym to zrobił sam tylko nie wiem co gdzie odkręcić jaki olej ile tego trzeba wlać , boje się coś zepsuć a żadnej instrukcji nie mam , nie biegi mi nie wylatują ale konstrukcja ma 12 lat i myślałem po prostu sprawdzić czy wszystko jest ok a mam wrażenie że lekko sprzęgło ślizga na 5 biegu no i jeszcze olej w wale kardana bo sprzęt dopiero kupiłem i warto chyba o takie rzeczy zadbać więc jak możesz pomóc to chętnie skorzystam :D
Grzegorzkrak

Postautor: Siedem » 17 sie 2016, 23:11

Cześć,
sam jestem Bulldogowym świeżakiem, z Krakowa,
polecam Ci serwis Bravados przy ul. Blacharskiej,
http://www.bravados.pl/
to motocykliści (i motocyklistka) i mechanicy w jednym i zajmowali się już Bulldogami,
na pewno sam też do nich pojadę, bo wcześniej serwisowalem tam swoje
24-letnie Kawasaki ZR550 Zephyr i byłem zadowolony, sporo sprzętów ze stajni Ducati też tam przyjeżdża.
Pojedź, pogadaj, sam zobaczysz,a moto na pewno Ci ogarną.
Siedem

Postautor: Pandik » 18 sie 2016, 12:21

Grzegorzkrak pisze:Cześć; chętnie bym to zrobił sam tylko nie wiem co gdzie odkręcić jaki olej ile tego trzeba wlać , boje się coś zepsuć a żadnej instrukcji nie mam , nie biegi mi nie wylatują ale konstrukcja ma 12 lat i myślałem po prostu sprawdzić czy wszystko jest ok a mam wrażenie że lekko sprzęgło ślizga na 5 biegu no i jeszcze olej w wale kardana bo sprzęt dopiero kupiłem i warto chyba o takie rzeczy zadbać więc jak możesz pomóc to chętnie skorzystam :D

To wpadaj do mnie do garażu :)
Awatar użytkownika
Pandik

składka: 2016

Postautor: Grzegorzkrak » 01 wrz 2016, 15:46

Wielkie dzięki Siedem za podpowiedź z tym serwisem zawsze to lepiej z polecenia ;) i Tobie Pandik za chęć pomocy , najpierw spróbuje jednak serwis a w razie czego garaż w odwodzie :D Pozdrawiam
Grzegorzkrak

Wróć do Serwisy, Warsztaty itp.