Przeróbka kanapy, zbiorowe zamówienie

Przeróbka kanapy, zbiorowe zamówienie

Postautor: Eustachy » 11 paź 2014, 22:18

Czołgiem! dawno nie zaglądałem na forum bo pies nie żył, czasu nie było itd... ale zima idzie i trzeba zacząć myśleć o przeróbkach! Mam pytanie. Byliby zainteresowani na większe zamówienie samego obszycia tudzież z usługą wymiany, ewentualnej przeróbki gąbki na kanapie? Oryginalne mnie wkurza bo sie ślizgam na nim i będe bankowo zamawiał w Wijalisie. Już kiedyś brałem u Nich obszycie do cb500 i było rewelacyjne... kostka antypoślizgowa w połączeniu ze skórą na tyłku powodowały że czułem sie bardzo pewnie w siodle. Dla przykładu link z ebaya http://www.ebay.co.uk/itm/Yamaha-BT-110 ... 20ecb78059 . pytanie czy byłby ktoś chętny na wspólne zamawianie w celu zbicia ceny? Nie wiem jak sie mają teraz na naszym rodzimym rynku ale niedawno jeszcze same poszycia kosztowały 150zł, z wymianą troche więcej plus wysyłka siodła do nich.
dream big,
work hard,
stay humble.
Awatar użytkownika
Eustachy

składka: 2015

Re: Przeróbka kanapy, zbiorowe zamówienie

Postautor: XelisT » 11 paź 2014, 23:25

Też planuję na zimę to zrobić, ale raczej z allegro ;) taniej.
aukcja.
Awatar użytkownika
XelisT

składka: 2014

Postautor: lukaso » 12 paź 2014, 07:22

I ja bym sobie takie siedzonko zrobił
a zbiorowo będzie taniej ?
i co tam kolego Eustachy maszyna poskładana ?
      Post ten wyraza opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on byc wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym
      nastepujacym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów, bez podawania przyczyny.
lukaso

składka: 2018

Postautor: Eustachy » 12 paź 2014, 16:00

XelisT wiadomo że nie przez ebay tylko akurat ten link miałem pod ręką. Przy zbiorowym zamówieniu jest sporo taniej. Na cb500 było raz zamówienie tak że wysłali chyba 10 czy 12 kanap (każdy wysyłał swoją we własnym zakresie) i płacili chyba 220zł za wysyłke, zmiane gąbki (podnosili tył kanapy robiąc oparcie) i zmiana obszycia. Generalnie cena była dość atrakcyjna. Jak wiedzielibyśmy ile osób jest na to to moge sie zająć całą logistyką.
Lukaso tak, jutro odbieram :) Ponoć hula jak trza, jeszcze nie widziałem bo byłem u mojej lepszej połowy w Warszawie.
dream big,
work hard,
stay humble.
Awatar użytkownika
Eustachy

Postautor: Sylwek7 » 12 paź 2014, 19:28

I ja planuje obic na nowo siedzisko bo po tysiącu km w siodle dupsko mi odpada :?

Cena mocno atrakcyjna - ciekawe jak z jakością. Ktoś to allegrowe ma i wypowie sie?
Sylwek7

składka: 2012

Postautor: skullmen » 12 paź 2014, 20:24

Ja mam od nich kanape , próba obszycia na wlasną reke konczy sie totalną klapą oni maja zajebiste maszyny i super obszywaja polecam :)
Awatar użytkownika
skullmen

składka: 2016

Postautor: lukaso » 12 paź 2014, 20:38

Jak już wiemy że jakość jest ok. to zbierać chętnych i obszywamy
więc jaka jest cena ?
jak cena będzie dobra to może bym zonie obszył do gs 500
Ostatnio zmieniony 12 paź 2014, 20:44 przez lukaso, łącznie zmieniany 1 raz
      Post ten wyraza opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on byc wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym
      nastepujacym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów, bez podawania przyczyny.
lukaso

składka: 2018

Postautor: Budyn1986 » 12 paź 2014, 20:40

Potwierdzam opinie Skullmena... Na początku roku Wijalis robił mi kanapę, jestem max zadowolony ;)
Live To Ride - Ride To Live
Awatar użytkownika
Budyn1986

Postautor: skullmen » 12 paź 2014, 22:18

Dodam od siebie , napis bulldog na kanapie mozna zmienic nieodplatnie na swoja ksywke:)
Awatar użytkownika
skullmen

składka: 2016

Postautor: Eustachy » 12 paź 2014, 22:33

Miałem sam osobiście to na cb500 i jakoś jest rewelacyjna. Cena moim zdaniem również. Hafty są dowolne, można zamówić bez haftu (kiedyś kosztowało to 15zł mniej wtedy). Generalnie o firmie WijaLis złego słowa nie moge powiedzieć. Miałem z Nimi przygode bo przysłali mi pokrowiec w innej kolorystyce niż chciałem i w ramach przeprosin przysłali mi za dwa dni taki jak chciałem a ten który dostałem omyłkowo został u mnie i mogłem go sprzedać. Zacznijmy więc liste którą zamkniemy powiedzmy za miesiąc 15.11.2014 żeby teraz jeszcze spokojnie jeździć, zebrać pieniążki i zastanowić sie kto co chce. Jak z grubsza będzie wiadomo ile osób będzie chętnych skontaktuje sie z firmą celem negocjacji ceny za duże zamówienie. Prosze więc dopisywać sie do listy kto na co chce pokrowiec:

1. Eustachy - Bulldog
2. ...

P.S. sprawdzałem na forum cb500 rok temu jak poszło zamówienie za 225zł mieli w cenie: pokrowiec, usługe otapicerowania, zmiane gąbki w tylnej części na nieco wyższą i wysyłke zwrotną. Jedyny minus wtedy - płatność przy odbiorze
dream big,
work hard,
stay humble.
Awatar użytkownika
Eustachy

Następna

Wróć do Tuning Bulldoga