Sprzedam Bulldoga 2002r

Sprzedam Bulldoga 2002r

Postautor: Abovd » 20 lip 2017, 14:43

Uszanowanie.

Niestety, po 3 letniej przygodzie, jestem zmuszony rozstać się z tym wspaniałym motocyklem.

Jest to Yamaha, model BT 1100, znwany również Bulldogiem. Jeździłem tym motocyklem 3 sezony, i przez ten czas spisywał się świetnie, zarówno pod względami technicznymi jak i wizualnymi. Do pieska zostały doposażone oraz wymienione:
crashpady
lusterka
owiewka
pługtylny
dolny
błotnik
stelaż do kufra GIVI
gmole
crashpady
wskaźnik temperatury oleju silnika
tłumiki
kanapa

Motocykl co roku przechodził serwis, obejmujący: wymiane filtrów, oleju, regulacje gaźników oraz luzów zaworowych.W 2 lata temu wymieniłem opony na Michelin Pilot Road 2, a w zeszłym roku zostało zregenerowane jednokierunkowe sprzęgiełko rozrusznika (wada fabryczna tego silnika).Motocykl nie uległ nigdy wypadkowi. Tylko jeden raz miałem incydent w którym przewrócił się na parkingu. Całe szczęście upadek przyjął gmol, lekko się rysując.Yamahe używałem głównie weekendowo w sezonie, stąd też tak niski przebieg, który można zweyfikować po stanie motocykla.
Stan sprzętu śmiało oceniam jako bardzo dobry, zawórwno pod względem technicznym i wizualnym.Do zestawu dodaje kufer GIVI, kartę pokazdu, drugą owiewkę oraz dwa zapasowe kluczyki.
Zachęcam do zakupu, w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefonicznie lub poprzez e-mail. Motocykl do obejrzenia w Szczecinie.
Pozdrawiam, Krystian
tel. 514 860 314, abovd@hotmail.com
Cena motocykla: 12 500 zł

Link do galerii: https://photos.google.com/share/AF1QipPRq1FlLCzSjiZdn8BeA02DkBG65Bdgnxq8Cmc9hwEYdl-DUaiF9UdyuBD8Zf5K0w?key=UUFkOU5OYjhvcVZEV293bUl0bV9uVWZ5NmNsMVBn
Abovd

Wróć do Ogłoszenia sprzedam/kupię