Perszing pod młotek

Perszing pod młotek

Postautor: Eustachy » 30 lip 2017, 10:58

Siema,
czas na zmiany ;)
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-bt-110 ... nJnjm.html
W razie czego dzwońcie, piszcie wysyłajcie gołębie pocztowe ;)
dream big,
work hard,
stay humble.
Awatar użytkownika
Eustachy

składka: 2015

Re: Perszing pod młotek

Postautor: lukaso » 30 lip 2017, 18:32

Dobry sprzęt musi mieć dobrą cenę tak trzymaj
Ja na swojego też mam chętnego ale dopiero jesienią i tanio nie oddam
      Post ten wyraza opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on byc wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym
      nastepujacym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów, bez podawania przyczyny.
lukaso

składka: 2018

Postautor: Eustachy » 30 lip 2017, 20:50

Lukaso, nie ma żartów ;) lubie ten motocykl strasznie ale w tym sezonie postanowiłem sie zestarzeć :lol: i wymyśliłem że czas na jakiegoś turystyka i zacząłem myśleć o Pan European :lol: :lol: kiedyś mówiłem że moje następne moto to będzie Harley ale mam następnego buldoga (angielskiego) o imieniu Harley :twisted: :twisted: :twisted:
dream big,
work hard,
stay humble.
Awatar użytkownika
Eustachy

Postautor: lukaso » 31 lip 2017, 07:30

Eustachy pisze:Lukaso, nie ma żartów ;) lubie ten motocykl strasznie ale w tym sezonie postanowiłem sie zestarzeć :lol: i wymyśliłem że czas na jakiegoś turystyka i zacząłem myśleć o Pan European :lol: :lol: kiedyś mówiłem że moje następne moto to będzie Harley ale mam następnego buldoga (angielskiego) o imieniu Harley :twisted: :twisted: :twisted:

Ja też bardzo lubię swojego BT wspaniała maszyna
ale moja frau sprzedała swój sprzęt wozi się ze mną więc myślę o zmianie
I ja bym chciał
-CB 1300 biało czerwoną
-XJR 1300
-GSX 1400 biało niebieską
-Varadero 1000 taki ostatni pomysł
ale puki co mam i jestem zadowolony z BT
      Post ten wyraza opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on byc wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym
      nastepujacym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów, bez podawania przyczyny.
lukaso

składka: 2018

Postautor: Eustachy » 31 lip 2017, 15:50

też właśnie zacząłem jeździć z plecakiem, BT daje rade nawet na naszych górskich trasach. Myślałem o Hondzie NTV700 deauville (tata ma taką i myślał czy sie nie pozbyć) ale jak w sobote wziąłem ją na testy to stwierdziłem że to nie to. W pojedynke spoko, w zupełności wystarczająca moc. Z pasażerem niestety już ją trzeba kręcić, i nie ma tego czegoś... :roll: Zobaczymy, póki co oglądam w sieci i dużo czytam na temat turystyków. Co będzie po BT wymyśle dopiero po tym jak już BT zmieni adres zamieszkania. Ogólnie też sie nie napinam jakoś, choć fajnie byłoby mieć więcej owiewek :oops:
dream big,
work hard,
stay humble.
Awatar użytkownika
Eustachy

Postautor: darekwfr » 01 sie 2017, 00:10

Witam, widzę że masz halogeny zamocowane na goleniach. Ciekawi mnie to czy za bardzo nie trzepie światłem w nocy jak jedziesz po niezbyt dobrym asfalcie?
A co do ceny to wydaję mi się w sam raz bo wiesz co sprzedajesz i jak dbałeś. Pozdrawiam
darekwfr

składka: 2017

Postautor: Eustachy » 01 sie 2017, 08:13

darekwfr pisze:Witam, widzę że masz halogeny zamocowane na goleniach. Ciekawi mnie to czy za bardzo nie trzepie światłem w nocy jak jedziesz po niezbyt dobrym asfalcie?

oczywiście że trzepie ;) długo myślałem gdzie je zamontować ale jak nie mam gmoli to w sumie nie było gdzie, zaraz obok reflektora było trochę ...ujotowo pod kątem wizualnym. Nie latam wiele po nocy to raz a dwa ciężko nazwać te halogeny dodatkowym światełkiem w tunelu. Dają mega światło i w ogóle są fafuśne ale to jest wąski snop który świeci baaaaardzo daleko. Natomiast strobo w korku :roll: poezja, czułem sie jak Bruce wszechmogący :lol:
dream big,
work hard,
stay humble.
Awatar użytkownika
Eustachy

Postautor: archcraft » 01 sie 2017, 11:13

Polecam FJR 1300 po 2004 r. ;)
archcraft

składka: 2016

Postautor: Eustachy » 01 sie 2017, 15:16

Czyżbyś zmienił buldożera i się nie pochwalił?
dream big,
work hard,
stay humble.
Awatar użytkownika
Eustachy

Postautor: archcraft » 03 sie 2017, 09:21

Jeśli już, to zmienię na świeższy egzemplarz :roll:
archcraft

składka: 2016

Następna