Czy ktoś zna tego pieska?

Re: Czy ktoś zna tego pieska?

Postautor: cenzo » 30 sie 2018, 14:34

Byłem osobiście to wiem co widziałem,jak ktoś ma jechać 3h i tylko sie wkur.. Strata czasu i pieniedzy na paliwko..
cenzo

Postautor: lukaso » 30 sie 2018, 16:01

arkadiuszjan pisze:
cenzo pisze:Witam. Szkoda czasu na tego Bulldoga,byłem tam i oglądałem osobiście,jedna wielka porażka,silnik po odpaleniu i po wyłączeniu ssania po 3-4min nie utrzymywał obrotów gasł, ogólnie każdy element malowany sprejem, odpadające nie oryginalne ciężarki kierownicy. szkoda czasu.

Przyznam szczerze, że nie jestem jeszcze takim fetyszem, żeby zwracać uwage na oryginalność cieżarków. Wiem, że zdjęcia nie oddają nigdy stanu rzeczywistego, ale nie wygląda na malowanego sprayem.

widać że mało motorów kupowałeś
na zdjęciach nigdy nie widać spraya
i na zdjęciach zawsze przeważnie motor wygląda ok
na miejscu i z bliska mozna się wkurwić spraye wyglądają fatalnie
      Post ten wyraza opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on byc wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym
      nastepujacym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów, bez podawania przyczyny.
lukaso

składka: 2018

Postautor: arkadiuszjan » 30 sie 2018, 21:10

Spray zawsze bedzie wygladal gorzej niż dobrze położony lakier. To jest jasne. To sa jednak detale. Lakiernikow pod dostatkiem (wiem, wiem, oryginalny lakier to oryginalny). Bardziej by mnie martwilo to co kolega pisał o silniku. Chyba skutecznie wybił mi go z głowy.

Ale co z tym:
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-bt-110 ... pJ5ad.html

Jest on komuś znany? Jakieś uwagi?
arkadiuszjan

Postautor: OKR RIDER » 30 sie 2018, 23:02

Może mój Cie zainteresuje i masz 2 godziny do mnie.
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-bulldo ... vqSzk.html
OKR RIDER

składka: 2015

Postautor: arkadiuszjan » 31 sie 2018, 09:40

Interesuje mnie każdy zadbany egzemplarz, a Twój taki właśnie jest. Jest jednak coś co najbardziej definiuje każdy zakup: $$$ ;) A w tym przypadku jesteśmy zbyt daleko od siebie.
Najważniejsze dla mnie to stan techniczny. Nad kosmetyką popracuję.
arkadiuszjan

Postautor: OKR RIDER » 31 sie 2018, 11:07

Arek jestem skłonny go "rozebrać" i obniżyć cene ostatecznie.
OKR RIDER

składka: 2015

Postautor: arkadiuszjan » 31 sie 2018, 23:29

Niestety złoty to nie mój kolor :P
arkadiuszjan

Postautor: kuba es » 10 wrz 2018, 14:48

kuba es

Postautor: spoco » 10 wrz 2018, 17:14

Motocykl przygotowany do sezonu... ciekawe czy tego, który się jeszcze nie skończył, czy już do kolejnego :) Na Allegro to wszystkie są przygotowane do sezonu niezależnie kiedy się kupuje :)

Mieszkam pod Gdańskiem, więc jak jesteś z okolic trójmiasta to daj znać jak będziesz jechał, może będę miał czas to podjadę z tobą. Co prawda pieska mam dopiero od 1000km ale zawsze coś :)

A po zdjęciach to widać co dołożone bo stan ciężko ocenić: szybka, wydechy, siedzenie, kufer, grzane manetki. Ciekawe czy puszcza z sakwami bocznymi bo widać na jednym zdjęciu.
Awatar użytkownika
spoco

składka: 2018

Postautor: TomasVFR » 08 paź 2018, 09:53

kuba es pisze:Witajcie

Zna ktoś ten sprzęt???

https://allegro.pl/ogloszenie/sprzedam- ... 7395013879

Byłem widziałem, jechałem i.. nie kupiłem.. motocykl ładnie zapala na zimno, obroty nie falują, ładnie schodzi ze ssania, jeździ prosto, zawieszenie ok, manetki grzane działają i daje sakwy:) i na tym koniec .. moto ma bak malowany (czego właściciel nie ukrywa) ale gleba musiała być porządna, bo na ramie z prawej strony wyraźny znak spotkania z krawędzią zbiornika, zatem bak musiał się przesunąć opierając na tym elemencie ramy, poza tym wgniotka na kolektorze tuz przy silniku, zbijaki na półce i ramie odziwo całe, ale zwieszenie wg mnie robione - odstaje stopniem zużycia od reszty sprząta, który na 100% na więcej najechane niż deklaruje licznik.. opony stare ( nie pamiętam chyba DOT z '09) choć bieżnik ok..biorąc całokształt pod uwagę odpuściłem, choć właściciel b. porządny człowiek- to na +
TomasVFR

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogłoszenia sprzedam/kupię